מנעולן במרכז לשרותכם- פריצת דלתות בתים ומשרדים, פריצת רכבים, שירותי מנעולן כללי, אמינות ומקצוענות

Home » מידע שימושי » מנעולן רכב ופורץ מנעולים מקומי
גוש דן (NASA)

מנעולן רכב ופורץ מנעולים מקומי

בני ברק
בת ים
גבעת שמואל
גבעתיים
גני תקווה
הגוש בצפון תל אביב
הוד השרון
הרצליה
חולון
יהוד
כפר סבא
כפר שמריהו
סביון
פתח תקוה
אוניברסיטת תל אביב
קריית אונו
ראשון לציון
רמת אביב
רמת אפעל
רמת החייל
רמת השרון
רמת חן
שוהם
שערי תקוה
שפיים
תל אביב-יפו
קריית אריה
רחובות
רמת גן
שיכון דן

רבים אומרים כי מדינתנו קטנה בשטח באופן יחסי למדינות המערב וזה נכון. לעיתים מפתה הדבר את גורמי השירות בארץ להתרחב לאזורים מרוחקים מדי וזאת מבלי לחשוב על תרחיש ולא רק בשל "חוקי מרפי" שעלול לקרות ועמו אנו מתמודדים מדי שבוע כשמקבלים קריאת שירות בשני צדי תחום השירות שלנו במרכז.ומה הטעות הנפוצה? כמובן, שוכחים לעיתים כי אין סוכני השירות מתנייעים באוויר, בדאונים, אלא ברכבם. די להביט בתמונה לעיל באדיבות נאסא מהלוויין על אזור המרכז הצפוף, כדי לחשב כי התחייבות לשירות במרחק גדול ממרכז החברה או בסיסו של הנציג המקומי, יכולה רק לגרום למפח נפש ללקוח ולחברה.

במנעולנט שירותי מנעולן 24 לפני שהתחלנו לפרסם את עצמנו ולקבל עבודה, יצאנו לבדוק את השטח, ולאחר מכן צמצמנו את אזור השרות עד להוד השרון בקצה הצפוני ובקו מערבה להרצליה בכיוון החוף. במזרח יותר רק עד שוהם ופתח תקווה, לכיוון המרכז דרך סביון, קריית אונו וכמובן תל אביב, רמת גן והערים הסמוכות. בדרום דרך בת ים וראשון ועד רחובות בלבד.

אף הפרסום המקוון של החברה תוכנן לפעול ברמה נמוכה יותר בשעות שבהם הכבישים עמוסים כך שנוכל להתמקד בלקוחותינו הקבועים. נשמח לשרתכם בקרוב. מנעולן 24 אינו רק שירות לשעת חירום ורק במידה וננעלתם מחוץ לדלת או לרכב, אלא גם לשדרוג מנעולי הבית והמשרד, שכפול מפתחות, החלפת צילינדרים, שיכפול שלטים, פובים טרנספונדרים וכל הקשור למנעולנות רכבים ובית. צלצלו אלינו בכל שאלה בנושא.