מנעולן במרכז לשרותכם- פריצת דלתות בתים ומשרדים, פריצת רכבים, שירותי מנעולן כללי, אמינות ומקצוענות

Home » תל אביב סובלת מנוכלים שמנצלים לא רק קשישים- מנעולן תל אביב מציע פתרון להגנה על יקירכם

תל אביב סובלת מנוכלים שמנצלים לא רק קשישים- מנעולן תל אביב מציע פתרון להגנה על יקירכם

מנעולן בתל אביב - CC-Flickr-Ron Shoshani

במנעולן תל אביב לא צוין כי כלל חשוב להגנה מפני נוכלות הוא להשאיר את הנוכל בצד השני של דלת הבית. הדבר לכאורה פשוט ככל שבטוחים מי נמצא מחוץ לבית! אולם לא תמיד ניתן הדבר, בפרט לא למי שהשמיעה קשה עבורם ואז מתוך סקרנות פותחים את הדלת כדי לראות שלא החמיצו איזו הזדמנות, לנישה הזו מזנק אותו נוכל שכבר הכין סיפור כיסוי מדהים.

בעיקר בגיל השלישי, לאוכלוסיה מסוימת חושי השמיעה והראייה מתחילים לרדת, אך אין זה אומר שצריך להתרגל לכך. הטכנולוגיה היום מסייעת להתמודד עם הירידה בשמיעה ובראייה ושומרת על איכות החיים בזכות גאדג'טים חכמים ופשוטים לתפעול.

נהוג לחשוב שבני הגיל השלישי מאופיינים בטכנופוביה, אך בשנים האחרונות כבר לא נדיר למצוא מבוגרים המשתמשים בסמארטפונים ובגאדג'טים שונים, המאפשרים להם להמשיך לחיות כמו צעירים ולהיות חלק מהקדמה. איפארמה, בית המרקחת המקוון המוביל בישראל לשיווק תרופות וציוד רפואי עד הבית, מציע כעת גאדג'ט ופטנט חדשני לשיפור איכות חיי הגיל השלישי: עינית דיגיטלית לדלת .

מנעולם תל אביב מציג עינית דיגיטאלית לדלת- E-PHARMA

מנעולן תל אביב מציג עינית דיגיטאלית לדלת- E-PHARMA צילום: ניר עצמון

מנעולן תל אביב ממליץ להתקין עינית דיגיטלית לדלת הבית מאפשרת לראות בקלות ובנוחות מי מקיש בדלת

העינית מקרינה תמונה ברורה ומוגדלת של הנעשה מחוץ לדלת וכך מסייעת לשמור על ביטחון דיירי הבית על ידי זיהוי נכון של האדם מחוץ לדלת. העינית הינה למעשה מצלמה המחוברת למסך LCD 3.2 ומתאימה לדלתות פלדה ועץ.

העינית מותקנת במקום העינית הרגילה ע"י התקנה פשוטה. המוצר נותן מענה מצוין למבוגרים וכן לכבדי ראיה, נמוכי קומה וילדים אשר זווית הראיה הרחבה מאפשרת להם לראות את המתרחש בחוץ. גם המחיר די נמוך.

נשמח לעזור לכם או ליקירכם בכל נושא מיגון הכניסה, הן מנוכלים המתדפקים על הדלת והן באמצעות דלת משוריינת להגנה טובה יותר מפני פורצים, פנו אלינו בכל עת לייעוץ ללא תשלום למספר טלפון מנעולן תל אביב:  050-760-2-760.